Caritascollecte 11 en 12 november 2017

Tools to Work

In Teteringen staat een loods waar men afgedankte apparaten en gereedschappen repareert en geschikt maakt voor hergebruik.

Deze spullen gaan naar ontwikkelingsprojecten in de Derde Wereld, met name in Afrika. Maar ook naar minder bedeelde gezinnen in Nederland.

Dit initiatief kennen we als “Tools to Work”. Wekelijks werken er 80 tot 100 mensen, vooral vakbekwame vrijwilligers. Maar ook veel deelnemers aan projecten voor sociale activering en dagbesteding. Die komen zo weer onder de mensen en doen werkervaring en werkritme op. Hebben zelfs kans op uitstroming naar bijscholing en betaald werk.

Tools to Work werkt o.a. samen met paters in Kenia die met het toegezonden, opgeknapte gereedschap vakonderwijs geven aan gedetineerden. Die kunnen dan na vrijlating met het meegekregen gereedschap zelf de kost verdienen. Het mes snijdt dus van twee kanten.

De Caritascollecte van deze maand is bestemd voor dit werk van Tools to Work.

Voor uw gave zeggen we u hartelijk dank.

https://www.toolstowork.nl/

Copyright © 2013 - 2016. All Rights Reserved.