Gerarduskalender 2018

“elke dag een beetje spirit”.

De verkoop van deze dagkalender gaat weer van start. De Gerarduskalender, uitgebracht door Klooster Wittem, is een scheurkalender met elke dag op de voorkant een spreuk die opbeurt of aanzet tot nadenken, onder het motto: ‘elke dag een beetje spirit!’.
De kalender is bedoeld om de dag goed te kunnen beginnen.
De spreuk op de voorkant en de moppen, puzzels en informatie op de achterkant kunnen u aan het begin van de dag een positief gevoel geven. De kalender wordt ieder jaar met zorg en plezier samengesteld door een uitgebreide redactie van personeel en vrijwilligers rondom Klooster Wittem.
De op¬brengst van de kalender komt ten goede aan alle activiteiten die vanuit Klooster Wittem worden georganiseerd (zie ook op internet: www.kloosterwittem.nl ).
Ook daar melden als u zelf kalender-verkooppunt zou willen worden.

De prijs is  € 7,00 per stuk, inclusief het schild om de kalender op te hangen.

Copyright © 2013 - 2016. All Rights Reserved.